دوره روانشناسی ثروت ۳ (کسب و کار فوق العاده)

ماجرای تاکسی پیکان دنده آرژانتینی بدون کولر من و دردسرهایی که به عنوان یک راننده تاکسی در بندرعباس داشتم، برای بسیاری از شما آشناست و حتی همان چیزی که روزی واقعیت انکار ناپذیر زندگی‌ام بوده،  گاه به موضوعی طنز آمیز در فایل‌هایم بدل می‌شود. من همان فرد با چنین گذشته‌ی پر آشوبی بودم که تمام دغدغه زندگی‌اش مواجه نشدن با پلیس‌های راهنمایی و تمام خوشحالی زندگی‌اش مواجه شدن با مسافر دربستی بوده.

قصدم از یادآوری موضوع، این است که بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و می‌توانی هر وضعیتی را تغییر دهی، همانگونه که من آن وضعیت را در کمتر از ۸ سال به طور بنیادین تغییر دادم.

الان در ویلای رؤیایی‌ام در یکی از زیباترین مناطق فلوریدای آمریکا زندگی می‌کنم که بر روی دریاچه‌ای ساخته شده که بخشی از ملک شخصی‌ام است و سود سرمایه گذاری‌هایم به راحتی کفاف یک زندگی مرفه برای سه نسل آینده‌ام را تأمین کرده است.

وقتی به حاصل زندگی ام می نگرم، خودم را مثال باغبانی‌می بینم که نه تنها سالها راه و روش زیرک‌ترین باغبانها که تناورترین درختان را از دل یک بذر کوچک به وجود آورده‌اند را بررسی نموده،  بلکه خودش نیز بذرهای زیادی را تبدیل به درختان تناور و پرثمر نموده.

درختانی که آنقدر قد کشیده‌اند، که علف‌ هرز برایشان بی معنی است زیرا سایه هاشان آنقدر زیاد شده که هیچ علف هرزی در کنارشان دوام نمی‌آورد.

شما نیز قادری با  آموزش های دوره روانشناسی ثروت۳،  اگر خودت بخواهی، از خود چنین باغبانی بسازی!

دلایل لایق بودنم برای تولید روانشناسی ثروت۳ و آموزش مدیریت کسب و کار:

به این دلیل ۳ سال از زندگی‌ام را صرف تحقیقات در کسب و کارهای موفق سراسر جهان و تولید روانشناسی ثروت۳ نمودم تا به شما توانایی شناسایی فرصت‌هایی را آموزش دهم که هر کدام شان یک کسب و کار پر درآمد باشد. مهم نیست در ایران باشی، آمریکا، افغانستان یا هر جای دیگری از این دنیا!

از موفقیت‌هایی صحبت نمی‌کنم که قرار است در آینده کسب کنم، بلکه از نتایجی می گویم که  همین الان آن‌ها را دارم. با اینکه کسب و کارهای بسیار موفق در سراسر جهان را زیر ذره بین گذاشته‌ام، اما کمتر افرادی را یافته‌اند که هم کسب و کار موفقی داشته باشند و هم سایر جنبه‌های زندگی‌شان عالی باشد. افرادی را دیده‌ام که کسب و کارشان بسیار موفق بود اما هیچ زمان آزادی برای گذراندن با خانواده‌شان نداشتند. افرادی که لحظه‌ای نمی‌توانستند موبایلشان را از خود دور کنند و حیات کسب و کارشان منوط به حضور فیزیکی خودشان بوده است. افرادی که برای گرفتن نتیجه، مجبورند از خانواده‌شان دور باشند. بزرگ شدن فرزندشان را نبینند و حتی روابط خانوادگی‌شان با خطراتی همراه شود.

اما زندگی من نه تنها در کسب و کار، بلکه در تمامی جنبه‌هایش، اعم از روابط، سلامتی، آرامش و ارتباط با خدایم، زیبا و موفق است.

من تجربه ساختن میلیاردها تومان سرمایه از یک ایده ساده را دارم که با تجربه‌های بازار، آن را ایده‌ای شکست خورده نامیده بودند.

توانسته‌ام در کسب و کارم سیستمی هماهنگ را رهبری کنم که هر بخش از آن در جایی از دنیا مستقر، اما کاملاً با هم هماهنگ است. به این دلیل قادرم نحوه مدیریت کارکنان، ایجاد سیستم خودکار، نحوه استخدام نیروهای مناسب و … را به شما بیاموزم.

لیاقت دارم به شما بگویم، چگونه کسب و کار شخصی‌ات را راه بیندازی و به آزادی مالی برسی.

روانشناسی ثروت۳، فقط فرمول یک کسب و کار موفق را در اختیارت نمی‌گذارد بلکه شما را به سمت کسب و کاری هدایت می‌کند که در تمام جنبه‌های زندگی ات راضی کننده باشد.

تمرینات این دوره  به گونه‌ای طراحی شده تا کانون تمرکز شما را بر روی مسائل اساسی کسب و کار بگذارد. این تمرینات باوری به شما می‌دهد تا بتوانی همه مسائل حیاتی کسب و کارت را  با آن باورهای قدرتمند کننده، بررسی و اثر بخش ترین تصمیم ممکن برای کسب و کارت را اتخاذ نمایی.

این دوره در حکم یک بستر برای شروع کسب و کار است که باید جلسه به جلسه ساخته شود. اساسی‌ترین مسائل را در اولین جلسات می‌آموزی تا پایه های کسب و کارت روی آن بستر شکل بگیرد و سپس در هر جلسه این بستر رشد بیشتری یافته و کسب و کارت را به نتایجی می رساند که از تمام جهات موفق خواهد بود.

توضیحات بیشتر کلیک کنید

دانلود فایل

پکیج آموزشی نابغه سخنرانی شوید

دوره روانشناسی ثروت ۳ (کسب و کار فوق العاده)

سایتهای کسب درامد از اینترنت

کسب ,کار ,موفق ,یک ,روانشناسی ,زندگی ,کسب و ,و کار ,و کارت ,به شما ,کارت را ,تولید روانشناسی ثروت۳

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ کیان LionProgram ایّــام خیال باف Afsane نَــــقدانه عربی هفتم سطر های دلنشین راهی به سوی نور mmeelliia