مجموعه آموزش شخصیت سالمتر من

قصدم طرح معمای ذهنی نیست ، اکثر افراد به سرعت یا شایدم دیر متوجه میشوند که باشخصیت” بودن غیر قابل معاوضه با همه چیزهای دیگر مهم در زندگی است.
ما پولدار باشیم ، تحصیلات عالی داشته باشیم و لباسهای شاهکار و چهره جذاب چشم درآر هم داشته باشیم ، اگر شخصیت سالمی نداشته باشیم ، تقریبا به میزان ارتفاع همان داشته های فوق الذکر ، بدبختیم !
سالها در زندگیم ، مطبم و تدریسهایم در دانشکده و موسسه ، به افراد زیادی در این زمینه کمک کرده ام که بهتر زندگی کنند ، تله های شخصیتی خود را بشناسند و کمتر اشتباه کنند. تله هایی که همیشه با اسمهای قشنگ در شخصیت ما جا خوش میکنند و از دسترسمان خارج میشوند.

خود کم بینها خود را متواضع میخوانند ،
خودشیفته ها خود را شایسته و لایق میبینند
کمال طلبها و افراد دارای معیارهای سختگیرانه خود را مسوول میبینند تا درد ناشی از درجا زدن را حس نکنند
جایی باید نشست و این شخصیت یگانه را ترمیم کرد و برای خود درخشید ،
شخصیت سالمتر را اینگونه بود که طراحی کردیم

تاکنون ۴ جلسه از این مجموعه رونمایی شده است و جلسات بعدی در دست تهیه و تدوین است.

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

چگونه از تله های زندگی رها شویم ؟ آشنایی با انواع تله های زندگی خانواده های آسیب رسان چگونه اند؟ با من خوب نیستم هایمان چه کنیم ؟تله های زندگی چگونه عمل میکنند؟ فرمول تله خود را شناسائی کنید چگونه رابطه عاطفى ام را با تله رهاشدگى میفرستم رو هوا ؟ کمال گرایی منفی چگونه می تواند به ما آسیب بزند؟ چگونه با اصلاح باورهای مرکزی اشتباه از کمال طلبی منفی رها شویم؟ کدام نیازها در صورت عدم تامین برایمان تله های روانی ایجاد میکند ؟ تله شکست چگونه شما را پودر میکند ؟ راهکارهایی برای ترمیم عزت نفس از دست رفته تمرین ملاقات با منِ آینده

دانلود فایل

پکیج آموزشی نابغه سخنرانی شوید

دوره روانشناسی ثروت ۳ (کسب و کار فوق العاده)

سایتهای کسب درامد از اینترنت

، ,تله ,های ,زندگی ,؟ ,شخصیت ,خود را ,تله های ,های زندگی ,باشیم ، ,آموزش شخصیت ,آموزش شخصیت سالمتر ,مجموعه آموزش شخصیت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیجان سرگرمی Ms. Fox دانلود رایگان پرسشنامه گزارش جلسات GSR wikiwiki-web Cyber One میل ورم شاپ mealworm shop خواستگاری های من تکنو نیوز Seis grados más fresco:)